F1Letörölte a versenyző a közösségi oldalakat a telefonjáról, az F1, F2 és F3 közös közleményt adott ki
Több az FIA felügyelete alatt álló bajnokság is közösen ítélte el a közösségi oldalakon zajló mindennemű zaklatást, online bántalmazást. Ez azt követően történt, hogy az F2-es bajnokság éllovasa, Alex Dunne beismerte: kénytelen volt törölni a közösségi média alkalmazásait a telefonjáról, miután a Monacói Nagydíj után gyűlöletkeltő kommentek árasztották el. Ez is érdekelhet Szóba se jöhet […]


















