F1Így lett a Red Bull több, mint egy márka – Egy könyv és egy vélemény
Egyszer beszélgettem egy volt Red Bullos dolgozóval arról, hogy mennyire különböző volt számomra a két futamnézés, amin a Red Bull és a Williams központjában voltam. A Williams is nagy élmény volt, de a Red Bullnál akkora professzionalizmust és vendégszeretetet tapasztaltam, hogy utána egy évre Red Bull drukker lettem. Erre ő azt mondta, hogy ez egyáltalán […]


















