Szenzáció: Verstappen egyeztethet már a McLarennel, és elhagyná a Red Bullt!

Max Verstappen állítólag előzetes tárgyalásokat kezdeményezett a McLarennel a Red Bulltól való meglepő átigazolásáról, amely már 2027-ben is átalakíthatja a Forma-1-es mezőnyt.
A Daily Mail szerint a tárgyalások középpontjában az áll, hogy Verstappent Lando Norris mellé igazolják egy világbajnokokból álló álomcsapatba, míg Oscar Piastri így a Red Bullhoz kerülhet, ha a tárgyalások végül megállapodáshoz vezetnek. Verstappen szerződése a Red Bullnál 2028 végéig szól, de jövője egyre inkább bizonytalanná vált, mivel a csapat dominanciája elfogyott a 2021 és 2024 közötti bajnoki csúcsidőszak óta.
A négyszeres világbajnok már megszokott, hogy nem sieti elhagyni azt az osztrák tulajdonú vállalatot, amely az F1 meghatározó pilótáinak egyikévé nevelte, és úgy tűnik, hogy a Red Bull iránti hűsége továbbra is fontos szerepet játszik a gondolkodásában. A Red Bull teljesítménye ugyanakkor 2026-ban meredeken visszaesett, és Verstappen az Osztrák Nagydíjra a pilóták bajnokságában csupán a hetedik helyen áll, 101 ponttal lemaradva a Mercedes tinijétől, Kimi Antonellitől.
Zak Brown, a McLaren vezérigazgatója eddig nem próbálta látványosan megnyerni Verstappent, bár állítólag az amerikai már pár évvel ezelőtt felmérte a helyzetet, mielőtt kiderült, hogy a holland pilóta nem áll rendelkezésre. Ez a hozzáállása most megváltozhat.
Úgy tűnik, Verstappen Red Bull-szerződésében vannak olyan kilépési záradékok, amelyek lehetővé tennék neki, hogy 2028 előtt távozzon, amennyiben úgy dönt, hogy érvényesíti őket. A várakozások szerint nyitva hagyja a lehetőségeit, miközben figyelemmel kíséri, miképp alakulnak a top csapatok dolgai a jelenlegi szabályozás mellett, amely még mindössze hét futam óta van érvényben.
A másik bonyolító tényező Verstappen saját, hosszú távú szemlélete az F1-ről. Korábban már eljátszott a gondolattal, hogy kiszáll a sportból, különösen a félig elektromos hajtásegységekre való áttérés miatti frusztrációja miatt – ezt a formátumot úgy kritizálta, hogy a versenyzés élményét a „Mario Kart” számítógépes játék érzetéhez hasonlítóvá tette.
A McLaren azonban állítólag kifejezetten magabiztos ahhoz, hogy megvizsgálja, sikerül-e magukhoz csábítani azt a pilótát, akinek a Red Bullnál kapott éves fizetése állítólag körülbelül 105 millió dollár. Egy forrás a lapnak ennyit erősített meg:
„Ez egy olyan ötlet, amely iránt a McLaren komolyan érdeklődik. Ha megvalósul, az talán 2028-ban lesz, de lehet korábban is.”
Egy utat nyithat meg az is, hogy a McLaren leszerződtette Verstappen régóta közeli versenymérnökét, Gianpiero Lambiase-t. Az olasz-brit mérnök hosszú várakozási időszakát tölt épp, miután áprilisban elhagyta a Red Bullt, és legkésőbb 2028-ban, szerződése lejártakor csatlakozhat a McLarenhez. Lambiase Verstappen Red Bull-karrierjének egyik kiemelkedő alakja volt, rádiós együttműködésük pedig a paddock egyik legismertebb pilóta–mérnök kapcsolatává vált. Wokingba történő átigazolása elkerülhetetlenül izgalmassá teszi Verstappen esetleges jövőbeli megkeresését.
Egy másik kulcsfontosságú Red Bull-szövetségese, Dr. Helmut Marko is elhagyta a céget tavaly, így Verstappen belső köréből újabb megbízható szakember tűnt el az istállóból. Bármilyen változás Verstappen körül szélesebb körű következményekkel járna a teljes mezőnyben. A holland pilótát rendszeresen George Russell Mercedes-versenyülésével hozták összefüggésbe, különösen mivel Toto Wolff soha nem titkolta iránta érzett csodálatát.
Az Osztrák Nagydíj előtt azonban Russell világossá tette, hogy 2027-ben is a Mercedesnél kíván maradni. Bár nem adott részletes információkat a szerződéséről, a brit határozott nyilatkozatot tett a jövőjéről:
„Jövőre is itt akarok versenyezni. Nem akarok további részletekbe menni, de 2027-ben is a Mercedesnél leszek, ennyi a tény.”
Ez a magabiztosság alátámasztja azt a feltevést, hogy ha Verstappen valóban úgy dönt, hogy elhagyja a Red Bullt, akkor a Mercedes helyett a McLaren lehet a valódi opció. A McLaren számára a vonzerő pedig egyértelmű. Verstappen és Norris párosítása az alakulatnak a modern F1 egyik legerősebb kettősét eredményezné, bár ez azzal járna, hogy el kell búcsúzniuk Piastritól, a sport egyik legígéretesebb fiatal tehetségétől.
A Red Bull számára az a gondolat, hogy cserébe Piastrit kapnák, enyhítené a fájdalmukat, de Verstappen elvesztése így is a pilótapiac kritikus pontja lenne. Még semmi sem dőlt el, és a tárgyalásokat egyelőre csak előzetesek. De már az a tény is, hogy egyáltalán fontolóra veszik ezt a variációt, jól mutatja, mennyire megváltozott az erőviszonyok egyensúlya.
Verstappent egykor érinthetetlennek tartották az energiaitalosoknál. Most azonban, hogy a teljesítményük romlik, és a megbízható személyiségek távoznak, úgy tűnik, a McLaren készen áll arra, hogy rápróbáljon, megvalósulhat-e a Forma-1 legnagyobb átigazolása.








