Tuti nem találod ki, hogy mi „a legrosszabb dolog” Oscar Piastri kapcsán

Oscar Piastrit sokan amolyan „csendes gyilkosként” jellemzik. Rendkívül nyugodt és kedves személyiség, amolyan „a légynek sem tudna ártani” hatást kelt. Mégis a pályán határozott, és kellően agresszív. Ennek meg is van az eredménye, hiszen kiválóan kezdte ezt a szezont és legutóbbi futamgyőzelmével a pontversenyben is átvette a vezetést, mclarenes csapattársától, Lando Norristól.
A pályán kívül mégis van idegesítő „furcsasága”, amiről a 24 éves ausztrál versenyző mérnöke, Tom Stallard mesélt egy interjú során. Úgy fogalmazott, hogy ez a „legrosszabb dolog” Piastriban.
„A legrosszabb dolog [Oscar kapcsán] az, hogy időnként a nap végén WhatsAppon kell neki egy képet küldenem az üres ételes tányérjáról, amit az irodában hagyott mellettem az asztalon” – mondta Stallard egy Rachel Brookes-szal készült interjúban, amit egy X-re feltöltött videóban osztottak meg.
Piastri nevetve reagált a megjegyzésre: „Igen, igen, néhányszor előfordult már velem.”
Nos, ha valóban ez a legrosszabb tulajdonsága, akkor a McLaren igencsak elégedett lehet vele.








