Káosz a Superbike-paddockban Mostban – akár a hétvége is veszélybe kerülhet? (frissítve)

Börcsök Réka2026. 05. 14.
Superbike - WSBK Most 2023
Fotó: Lukasz Swiderek / FIM pictures

Káosz tört ki csütörtök délelőtt a mosti versenypálya paddokjában, közvetlenül a 2026-os Superbike-világbajnokság ötödik hétvégéjének kezdete előtt.

A Superbike-világbajnokság mezőnye a hétvégén Mostban gurul pályára. A hétvége azonban nem a megszokottak szerint kezdődött, amikor tűz ütött ki a paddockban. Szemtanúk több robbanásról, sűrű füstről és erős, égett szagról számoltak be. A tűz feltehetően egy fő elektromos elosztószekrényben keletkezett, amely a paddock felső részének áramellátását biztosította.

Az incidens miatt komoly áramszünet alakult ki, ami több fontos terület működését is megbénította: érintette a kisebb csapatok sátrait, a vendéglátós részeket, a Pirelli kamionjait és a média-központot is. Több csapat éppen az utolsó előkészületeket végezte, amikor minden leállt — a gumiszerelés például ideiglenesen teljesen lehetetlenné vált.

A tűzoltók gyorsan a helyszínre érkeztek, eloltották a tüzet és lezárták az érintett területet. Sérültekről egyelőre nincs hír, de a károk mértéke és az sem ismert még, meddig maradnak áram nélkül az érintett részek.

A paddockban már arról is beszélnek, hogy a történtek miatt csúszhat a hétvége programja, sőt szélsőséges esetben maga a versenyhétvége is veszélybe kerülhet. Hivatalos közlemény azonban csütörtök délig még nem érkezett a szervezőktől vagy a pálya üzemeltetőitől.

Frissítés:

A hivatalos közlemény szerint a munka folytatódhatott a paddockban:

„Miután csütörtök reggel műszaki hiba történt az Autodrom Most egyik áramátalakító berendezésénél, a paddock egy részén átmeneti áramszünet lépett fel.

A pályaszemélyzet és a helyi tűzoltóság gyors beavatkozásának köszönhetően a helyzetet gyorsan és biztonságosan sikerült megfékezni. A paddock körülbelül egyharmadát érintette az ideiglenes áramkimaradás.

Helyi idő szerint 14:00-ra a helyzet stabilizálódott, és a tartalék rendszer segítségével helyreállították az áramellátást, így a paddock személyzete folytathatta a Cseh Fordulóra való előkészületeket.

A kritikus működési területek – beleértve a Versenyirányítást és az Orvosi Központot – nem voltak érintettek, és az incidens teljes ideje alatt működőképesek maradtak.”