Fotó: Antoine Truchet / Scuderia Ferrari Press Office
Charles Leclerc nyerte a mozgalmas szabadedzést Miamiban. A McLaren és a Mercedes még nem mutatták ki a foguk fehérjét.
5 hét után ismét Forma-1-es autók a pályán. Nem is kis időre, 60 perc helyett 90 percig élvezhetjük az autókat az egyetlen szabadedzésen Miamiban. Véget értek a találgatások. Egyesek már odaáig is elmentek, hogy egy új szezon kezdődik, mások pedig nem várnak sokat az apróbb szabálymódosítástól és a régóta látott hosszúságú szünettől (utoljára 1999-ben volt ekkora kimaradás szezonon belül).
Legelsőnek azt az Aston Martint üdvözölhettük a pályán, akik egyetlen egy fejlesztést sem hoztak el. Utánuk megérkezett a mezőny összes autója. Szokni kell az ideiglenes látványt, mint például Max Verstappen sisakját, vagy éppen a sárgára festett Racing Bulls.
A 63. vágányon Mercedes érkezik
George Russell szolgáltatta a humoros pillanatokat a szabadedzés elején, a világbajnoki tabella jelenlegi második helyezettje gőzmozdonynak nevezte a hangot, amit az autójából hall. Ezt egy vonat imitálásával tudatta a csapattal. Ezen felbuzdulva meg is születtek az első meme-ek.
A hosszabb gyakorlási idő miatt természetesen egyből még nem az este kezdődő sprintidőmérőre koncentrált a mezőny. Az első fél órában szinte mindenki a kemény keverékeken autózott. Az eddigi erősorrend már ekkora ki is rajzolódott: Mercedes-Ferrari-McLaren és a Ferrari 1-1 pilótája követték egymást (Antonelli-Leclerc-Norris-Verstappen).
A Miamiban tartott szabadedzésen debütált a Red Bull új hátsószárnya, amivel az átlagosnál nagyobb magasságot érték el, amint az érzékelési ponton kinyitották azt. A saját fejlesztésű szárnyat most hozták el először. A hétvége után kiderül, hogy megérte-e a belefektetett munka. Továbbá a belső információk szerint megfelezték a 12 kg-os túlsúlyukat.
Max Verstappen, mintha mi sem történt volna ismét a váltóra panaszkodott. Sem a leváltással, sem a felváltással nem volt elégedett a Red Bull versenyzője.
Az Aston Martinok kezdték meg az első lágy körös próbálkozásokat. Lance Stroll futott egy gyorsnak finoman sem mondható kört. 3 és fél másodpercre volt az akkor keményeken élen lévő Charles Leclerctől.
Ez a szabadedzés talán a második legtöbb fejlesztést hozó Cadillacnek volt a legfontosabb. Az első hazai versenyhétvégéjükön Bottas és Perez szeretne mihamarabb kikerülni az utolsó helyekről. Utóbbit feltartotta Lance Stroll a pályán, de viccesen elintézte ezt a veteránnak mondható mexikói.
Kezdődnek a gyors körök
A vége előtt 20 perccel az élmezőny beautózott a boxba, ez az időmérős gyakorlást vezette elő.
Ahogy azt várni lehetett, sorra autóztak ki a pilóták a lágy gumikkal. Egy pillanatra Max Verstappen ugrott az élre, őt pár másodperccel később beelőzte Charles Leclerc.
Kimi Antonelli erőforrás gondokkal küzd, a listavezető nem tud lágy gumikon kört menni. A sprintidőmérő előtt ez nagy gond lehet, de a csapat már a hiba elhárításán dolgozik.
Az edzés végére már bátran vették be a féktávokat. Egy-két pilóta a határon autózott, Nico Hülkenberg óriási elfékezése keltette fel az 1-es kanyarban ülő nézők figyelmét. Pozitívum, hogy ennyi kihagyás után sem falazott egy versenyző sem.
A gyors utolsó körökben végül Charles Leclerc az élen tudott maradni. Sem a McLaren és sem a Mercedes nem autózták ki a maximumot, ők tartogatták a tempót a sprintidőmérőre.