Hamilton boldog, hogy Kim Kardashian is vele volt a versenyhétvégén, a rajongók azonban felháborodtak

Tajthi AndreaTajthi Andrea2026. 06. 08.
Lewis Hamilton a dobogón, 2026 Monaco
Fotó: Scuderia Ferrari HP

Lewis Hamilton megfogalmazása szerint „csodálatos”, hogy Kim Kardashian támogatja őt. Mindeközben a valóságshow-sztárt az interneten hevesen bírálták a Monacói Nagydíjon Martin Brundle-nek adott kínos válasza miatt.

A párosról először februárban kezdtek pletykálni, majd miután rendszeresen együtt mutatkozott a hétszeres világbajnok és a celebritás, egyértelművé vált, hogy valóban egy párt alkotnak.

A múlt napokan már ők maguk is tettek közzé a közösségi oldalakon olyan tartalmakat, amelyek bizonyítják a kapcsolatukat. A hétvégi Monacói Nagydíj pedig az első F1-es verseny volt, amelyen Kardashian Hamilton partnereként vett részt – és testvérével, Khloéval érkezett.

A Ferrari versenyzője a második helyen végzett a versenyen, és a figyelmes rajongók észrevették, hogy egy gyors puszit dobott Kardashian felé, mielőtt átvette a második helyért járó trófeát.

A verseny után a riportereknek nyilatkozva Hamilton először beszélt nyilvánosan a kapcsolatukról.

„Csodálatos, hogy eljött a hétvégén, és hogy ilyen támogatást kapok tőle” – mondta.

„Csodálatos, ha jó emberek vesznek körül, jó emberek támogatnak, és ő ezt teszi értem minden nap.”

Kardashian számára azonban nem volt teljesen pozitív az esemény. Legalábbis a rajongókat nem sikerült meggyőznie.

A rajt előtt, mikor a VIP vendégek is a rajtrácson tartózkodnak, Kardashianhez odament a Sky Sports F1 riportere, Martin Brundle, aki megpróbált beszélni vele az esemény előtt, de ehelyett kínos csend fogadta.

Miután kiszúrta a nővéreket a tömegben, Brundle egyenesen Kardashian felé vette az irányt, és a nézőknek így szólt: „Mi baj lehet?”

Odaérve megkérdezte: „Kim, itt Martin Brundle a Sky F1-től, hogy vagy ma?”, de csak üres tekintet fogadta.

Ezt követően Kardashian kissé intett Brundle-nek, mire ő újra megpróbálta, és azt mondta neki: „Általában az emberek szívesen beszélgetnek velünk.”

Embed from Getty Images

Ezt követően mindkét nőt elvitte a kíséretük, és Brundle beismerte „vereségét”.

„Kim és Khloe ma nem beszélnek” – tette hozzá. „Állítólag később talán még megszólalnak.”

Az eset néhány F1-rajongót is felbosszantott, mondván nem esett volna nehezére szólni két szót, más pedig hozzátette, hogy minimum visszaköszönhetett volna Brundle-nek.

„Meglepődtem, hogy Lewis nem figyelmeztette előre Kim Kardashiant a rajtrács-séta etikettjére és a Martin Brundle-interjúkra” – írta egy kommentelő.

Bár nincsenek közzétett irányelvek a grid walkon való részvételre vonatkozóan, a vendégektől elvárt illemről széles körben beszámoltak.

Úgy tudni azonban, hogy a rajtrácson tartózkodó összes hírességnek hajlandónak kell lennie váltani pár szót Brundle-lel, ha az odamegy hozzá, „cserébe”, hogy az illető ott lehet a rajtrácson.