Hamilton új barátnője, Kim Kardashian „ellopta” a futamgyőztes Kimi Antonelli törölközőjét

Kim Kardashian igencsak magára haragította a Forma–1-es közösséget, és nem csak azért, mert levegőnek nézte a rajtrácson Martin Brundle-t. A Monacói Nagydíj leintése után kamerák tetten érték, amint lenyúlta a győztesének, Andrea Kimi Antonellinek kikészített törölközőt.
Az erről készült felvétel futótűzként terjed a közösségi médiában.
Kim és testvére, Khloé pénteken érkeztek meg Monacóba. A celeb testvérpár összehangolt szettekben vonult fel, hogy támogassák Kim párját, Lewis Hamiltont, akivel nagyjából idén február óta alkotnak egy párt.
Hamiltonnak remek hétvégéje volt Monacóban: a hétszeres világbajnok a második helyen ért célba a zsinórban ötödik győzelmét arató Kimi Antonelli mögött.
Azonban a Ferrari versenyzőjének partnere, Kim legalább akkora visszhangot váltott ki a hétvégén, mint maga a verseny. A kritika már a futam előtt megindult, amikor sokakat felháborított, amiért Kim levegőnek nézte Martin Brundle-t.
https://motorsportol.hu/f1/2026/06/08/hamilton-boldog-hogy-kim-kardashian-is-vele-volt-a-versenyhetvegen/
A java viszont csak a leintés után jött. Közvetlenül a pódiumceremónia előtt a valóságshow-sztár fogta magát, és elvette a futamgyőztes Antonellinek kikészített törölközőt, hogy megtörölje az arcát és hűsítse magát, és elsétált vele.
Ezeket a törölközőket az első három helyezett versenyző számára készítik ki.
Nyilvánvalóan nem a világ egy törölköző; a közönség inkább azon akadt ki, hogy a hírességek sajátjuknak kezelik a paddockot és a rajtrácsot, és azt gondolják, hogy ott is minden értük és nekik van.








