Kannabisz szag miatt kirakták a szűrét az F1-es paddockból a rappernek

A brit rappert, Skeptát két héttel ezelőtt arra kérték, hogy hagyja el a Brit Nagydíjat, mivel felmerült a gyanú, hogy illegális drogok birtokában van.
A rapper a Forma-1 vendége volt a silverstone-i edzések és kvalifikációk alatt, és terv szerint részt vett volna a vasárnapi versenyen is, ám ez végül nem így lett.
A Forma-1-rajongó Skeptát a versenyhétvége kezdetén még a McLaren versenyzője, Lando Norris autóztatta meg a pályán, később azonban kidobták a paddockból, miután hivatalos személyek azt állították, hogy kannabiszszagot éreztek, miközben interjúkat adott.
Skepta meghívását így visszavonták, és vasárnapi versenyen már nem volt jelen. Helyette Wimbledonba látogatott.









