Kiderült, hogy miért és mit énekelgetett Verstappen a rádióban a Brazil Nagydíjon

Vámosi PéterVámosi Péter2023. 11. 07.
Ed Sheeran, Christian Horner, Geri Horner, verstappen
Fotó: Mark Thompson/Getty Images/Red Bull Content Pool

Christian Horner, a Red Bull csapatfőnöke elárulta, hogy mi a mélyebb jelentése Max Verstappen rádiós karaoke előadásának a São Paulo-i Nagydíjon.

Verstappen nyert a futamon, ami a 17. győzelmét jelentette a Forma-1-es szezonban. A holland a kezdetétől fogva uralta a versenyt, mivel folytatja domináns szezonját az F1-ben, miután néhány futammal ezelőtt már megszerezte harmadik világbajnoki címét. Horner a Green Green Grass Of Home című Tom Jones-dalt játszotta be neki, miközben Verstappen a leintés után visszatért a boxutcába. Verstappen becsatlakozott, és együtt énekelte az 1966-os top slágert. A médiának, köztük a RacingNews365.com-nak nyilatkozva Horner elárulta, hogy a dal Verstappen gokartos korszakához köthető:

„Megtudtunk még valami mást is Maxról – úgy tűnik, amikor a gokartversenyekről hazafelé tartottak, az édesapja állandóan Tom Jones számokat játszott. Szóval sikerült bejátszanom a Red Bull csapatrádión Tom Jones Green Green Grass Of Home című számát, és ő elég vidáman énekelte végig. Nem is értem, hogy egy 26 évesnek miért pont a Green Green Grass Of Home, ez igencsak a legvalószínűtlenebb dalválasztás.

Jos azt mondta nekem Katarban, hogy ez a kedvenc száma, szóval talán Paul bejátszhatná. Nyilván a Spice Girls után azt hittem, hogy ő teljesen Ed Sheeranre vagy valaki másra gerjed, tudod, a korosztályának megfelelően, de Tom Jonesra?”