Lando Norris ex-barátnője társaságában tűnt fel a lisszaboni BL-meccsen

Lando Norrist a Sporting – Arsenal Bajnokok Ligája negyeddöntős mérkőzésén látták Lisszabonban, korábbi barátnője társaságában. Norris, aki egyébként Manchester United-szurkoló, egy Sporting CP mezt is kapott ajándékba. Norris, aki egyébként Manchester United-szurkoló, egy Sporting CP mezt is kapott ajándékba.
A téli szünet végén, a versenyzők csoportfotózásán derült ki, hogy a Forma–1-es világbajnok szakított portugál model barátnőjével, Margarida „Magui” Corceiróval. Ez egy videóból derült ki, amin hallatszik, hogy a fotózáson Norris és Carlos Sainz erről beszélgetnek.
Ehhez képrest most napvilágot látott egy fotó, melyen Magui ott ült a mérkőzésen, Lando jobbján, noha nem vele foglalkozott, hanem egy másik nővel – aki valószínűleg egy barátnője – szelfizett.
Hogy véletlenül kerültek-e egy helyre a páholyban, nem tudni, de ha a szakítás továbbra is fennáll, némileg kínos pillanatokat okozhatott a helyzet.
A regnáló F1-es bajnoknak valószínűleg nem 2026 lesz a kedvence, hiszen amellett, hogy szakítottak Maguival, a szezonja sem alakul túl fényesen. Bár bőven van még a szezonban idő a McLaren feltámadására, nem valószínű, hogy idén is harcolhat majd a világbajnoki címért.








