Martin Garrix elárulta azt, amit a legtöbben tudni akartak Norrisról

Csonka NikolettCsonka Nikolett2024. 05. 12.
Lando Norris, McLaren
Fotó: McLaren

Martin Garrix elmesélte, mi is történt azon a bulin, ami után bekötött fejjel fényképezték le Lando Norrist.

Még a Miami Nagydíj előtt járták be a világot azok a felvételek amin a brit versenyző az amszterdami Koningsdagon (a király születésnapján éltető ünnep) szórakozik egy bulihajón, majd később kötéssel a fején látható.

Floridában a futamgyőztes is megszólalt az üggyel kapcsolatban. A 24 éves pilóta elmondta, sokkal kisebb problémával nézett szembe, csupán a kötés volt túlzó és elnagyolt. Ragtapasszal az orrán versenyzett, majd vasárnap megszerezte első győzelmét a száguldó cirkuszban.

A McLaren versenyzőjének jóbarátja a Virgin Radio Dubainak elmondta, mi is történt azon a napon valójában.

,,Mindenki azt hitte, hogy betörtem az orrát vagy valami ilyesmi – kezdte nevetve Garrix, majd így folytatta – Mindenki őrültebbnek hitte a dolgot annál, mint ami volt. Ott volt egy pohár, ami eltört a hajón. Mi végig buliztunk, majd ő (Norris) belekortyolt abba a pohárba és a törött résztől keletkezett egy vágás az orrán. Ám nagyon vérzett az a kis seb. Nem törtem el az orrát, semmi ilyen nem történt. Volt a hajón kötszer, majd a végén már úgy nézett ki, mint egy múmia. Valaki ezt a pillanatot lefotózta, és az interneten vírusként terjedt a kép. Az egész világ látta a fotót, és azt hitték az emberek, hogy valami nagyon rossz dolog történt vele, de csupán csak egy karcolásról volt szó.”

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Lando Norris (@landonorris) által megosztott bejegyzés