Fotó: Peter Fox/Getty Images *** BESTPIX *** /Getty Images / Red Bull Content Pool
Hivatalos körülmények között – és Lando Norris társaságában – vehette át az újra legyártott trófeáját Max Verstappen. A holland címvédő vitrinjében így már ott viríthat az idei Magyar Nagydíj győzteséneke járó serleg.
Mint ismert, az idei Magyar Nagydíj dobogóján Lando Norris véletlenül összetörteVerstappen első helyéért járó trófeát. Ezután a cég be is jelentette, hogy azonnal nekilátnak, hogy újra legyártsák a busás értékű műalkotást.
Ez pedig már el is készült, amelyet a Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. vezérigazgatója Simon Attila személyesen adott át Verstappennek, ahol jelen volt a „bűnös” Lando Norris is.
Utóbbi pedig meg is kapta a „számlát”, vagyis a kapott üzenet szövegén ez állt, amely nyilván valóan csak a poén kedvéért lett elsütve.
Ezzel helyre állt a világrendje, ám arról nincs információ, hogy a következő, belga versenyen a Red Bull által szintén összetört konstruktőri győztes trófeának mi a sorsa…