Norris és Sainz megvitatták, hogy vajon megy-e Strollnak az önkielégítés

Tajthi AndreaTajthi Andrea2024. 02. 23.
Lando Norris, McLaren
Fotó: McLaren

Lando Norris szemtelenül megkérdezte Lance Strolltól, hogy „tudsz-e már r***kázni”, miután a kanadai versenyző mindkét csuklóját tavaly, szezonkezdés előtt.

Ez a beszélgetés a Netflix Drive to Survive című sorozatának legutóbbi évadában derült ki.

Stroll a 2023-as szezon előtti szünetben balesetet szenvedett, aminek következtében két csuklója és egy lábujja is eltört. Emiatt ki kellett hagynia a szezon előtti tesztelést. Az Aston Martin szerencséjére a versenyző elég fitt volt ahhoz, hogy a bahreini szezonnyitón már rajthoz álljon, annak ellenére, hogy egész hétvégén fájdalmakra panaszkodott.

Az egész történet a Netflix Drive to Survive című műsorának hatodik évadának első epizódjában szerepelt. A rajongók kulisszák mögötti felvételeket láthatnak Stroll felépüléséről, valamint néhány pimasz megjegyzést Norristól.

Norris a bahreini pályán beszélgetett Stroll-lal, és megkérdezte: „Hogy vagy?” Stroll azonnal válaszolt: „Alakulok”.

Majd a McLaren versenyzője az ártatlannak induló párbeszédet így folytatta: „Tudsz már r***kázni?”

Ekkor szólt közbe Carlos Sainz.

„Tud F1-es [autót] vezetni, akkor szerintem tud r***kázni is”

Strollt láthatóan meglepte váratlan téma, és úgy válaszolt, hogy azt 18 éven aluliak is hallhassák: „Minden energiámat az autóra tartogatom, tudod” – válaszolta.