Az esemény során a Jégember „ez, vagy az?” típusú rajongói kérdésekre is felelt Bár nem volt tőlük elragadtatva, azért tisztességgel felelt mindre.
Rögtön az elején meg is döbbentette a rajongókat, mivel mikor az F1-es és nascaros rajtszámai (7 és 91) közül kellett választania, utóbbit, tehát a 91-est választotta. A közönség felhördült, bizonyára biztosra vették, hogy a 7-est választja majd.
A snowboard és a síelés közül utóbbit választotta.
A „sütemény, vagy jégkrém?” kérdésre így felelt: „Az attól függ, hogy milyen sütemény és milyen jégkrém. Nem tudom, a jégkrém egyszerűbb.”
Erre a kérdéseket feltevő személy visszakérdezett, hogy milyen süteményt szeret.
„A jégkrémet választottam, szóval...” – felelt Räikkönen, mire a közönség nevetésben tört ki.
Egy kérdésre válaszolva az is kiderült, hogy a finn nem ismeri a Kínában népszerű LinaBell nevű Disney karaktert, így inkább egy pandát választana.
A következő kérdés az volt: Disneyland, vagy Universal Studios?
„Ahová a gyerekek szeretnének menni” – érkezett a válasz arra vonatkozóan, hogy ezt a döntést a gyerekeire bízná.