Új korszak, gyakori kérdés: Jó-e így az F1?

A 2026-os szezonnyitó nemcsak az új technikai szabályok éles bevetése miatt volt emlékezetes, hanem azért is, mert alapjaiban változtatta meg azt, ahogyan a versenyzők a pályán vezetnek, versenyeznek. Az aktív aerodinamika és az új, komplex energia-menedzsment láthatóan alaposan megosztotta a szakmát és a szurkolói táborokat egyaránt.
Míg egyesek üdvözlik a versenyzőkre háruló nagyobb taktikai felelősséget, mások tartanak attól, hogy a technikai részletek túlbonyolítása elveszi a versenyzés valódi, nyers élményét.
Melbourne után most a tiétek a terep. Hogy tetszett a szezonnyitó? Az újítások feldobták a futamot, vagy csak feleslegesen bonyolították a dolgokat?








