Utcai pályára vinné a MotoGP-t a sorozat főnöke: „Nincs problémánk azzal, hogy városi pályákon versenyezzünk”
A MotoGP főnökének megtetszett a Forma-1-es Las Vegas-i Nagydíj. Carmelo Ezpeleta, a MotoGP-t birtokló Dorna Sports elnöke, aki a hétvégi...













