René Reinert elégedett BaBlueval, valamint Kiss Norbi és a Révész csapat támogatásával

Vámosi PéterVámosi Péter2026. 06. 28.
Kiss Norbi, René Reinert csata
Fotó: Magyar Gábor

Tavaly óta a Reinert Racing magyar kamionra váltott: Kiss Norbert korábbi bajnoki versenykamionját, a korábbi Balut vette meg, és azóta egy csapatban is versenyeznek. A kék Balu pedig a BaBlue névre hallgat már.

Ezúttal sem volt nehéz megtalálni a kék csapatot, hiszen a számunkra kedves vörös mellett voltak a Slovakia Ringen is. Egy év alatt pedig már mérhetően is nőtt a magyarok lelkesedése irántuk, és ezzel így van maga a csapattulajdonos és versenyző René is, ha másért nem, a felesége okán.

A Dunaszerdahely melletti versenypályán tényleg mindent megélt a német logisztikai cég vezetője: utolsó helyről is indult, és majdnem lett első – épp Norbi volt az, aki ebben megakadályozta.

Haragszik-e emiatt? Hogy áll most a magyarokhoz? Készül-e valamire az ő hazai pályájára, a Nürburgringre? Mindez kiderül az alábbi videónkból.