Új versenykamionnal vág neki a szezonnak a Révész Racing, és új csapattárs is lesz!

SajtóhírSajtóhír2025. 04. 07.
révész racing
Fotó: Márti Bóta Photography

Folyamatosan dolgoztak az elmúlt hónapokban a Révész Racing szerelői, és elkészült az a versenygép, mellyel nekivág a következő idénynek Kiss Norbert és a csapat.

Az új technika a jövő héten debütál a csehországi Most-ban, ahol a szezon előtt tesztelik. A tűzpiros versenygép sok új fejlesztést tartalmaz, és remélhetőleg még gyorsabb lesz mint elődje.

Apropó előd, a régi versenygép is ott lesz a rajtrácson, és René Reinert ül majd a volánja mögött. A rutinos pilóta csapata lesz 2025-ben a csapatversenyben a Révész Racing társa.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Révész Racing (@reveszracing) által megosztott bejegyzés

Az idei EB sorozat Olaszországban kezdődik május 17-én Misanoban, majd Németországban a Lausitzring következik május 24-25-én. Érdekesség, hogy két német futam is szerepel a programban, július 12-én a Nürburgringen is rendezek versenyt. Összesen nyolc futam szerepel a naptárban, és az idény október 4-én Jaramában zárul.

Kiss Norbert szeretné megvédeni címét, és a hetedik EB trófeával történelmet írna a MOL által is támogatott magyar pilóta.