A riválishoz igazolt a McLaren kulcsembere

Hegedűs Dávid2025. 01. 04.
McLaren
Fotó: McLaren

17 év McLarenes munkaviszony után elköszönt Wokingtól Marc Cox, aki a vezető szerelőként ténykedett az istállónál.

Cox hosszú évekig dolgozott Lando Norris mellett, mint a brit elsőszámú szerelője, majd a csapat 2021 végi átszervezése után elhagyta a gárdát és a McLaren Extreme E projektjébe került, ahol közel hasonló szerepkörben tevékenykedett.

Most megerősítette, hogy visszatér az F1-es paddockba. méghozzá az Aston Martin színeiben.

Az új helyszínen a vezető szerelő szerepkör fog várni ugyancsak.