Arany Monster Energy doboz került forgalomba, Lando Norris sikerének a megünneplésére

Vámosi PéterVámosi Péter2026. 06. 11.
Lando Norris, monster
Fotó: Alex Bierens de Haan/LAT Images/McLaren

A Coca-Cola Europacific Partners (CCEP) Lando Norris tavalyi világbajnoki címét egy limitált kiadású, aranyszínű Monster Energy doboz piacra dobásával ünnepelte.

Az új dizájn Norris első Forma-1-es világbajnoki címét ünnepli, és a Monster Energy Lando Norris Zero Sugar sikereire épít, amely tavalyi bemutatása óta már 17,4 millió font bevételt generált. A június végétől a boltokban kapható doboz merész, metálarany színű dizájnnal büszkélkedhet. A CCEP szerint a termék megjelenésének időzítése – az idei silverstone-i Brit Nagydíj előtt – arra irányul, hogy a kiskereskedők kihasználhassák a rajongók csúcspontjára jutott izgalmát, és egy igazán gyűjthető, rövid ideig kapható termékkel ösztönözzék az impulzusvásárlásokat. Rob Yeomans, a Coca-Cola Europacific Partners GB kereskedelmi fejlesztési alelnöke így nyilatkozott:

„A Monster Energy korábban is szorosan kapcsolódott a motorsport kultúrájához és szellemiségéhez. Ez a limitált kiadású arany doboz remek módja annak, hogy ezt az izgalmat a hűtőpolcokra vigyük, segítve a kiskereskedőket abban, hogy kihasználják a Lando Norris és az F1 mögött álló lendületet, miközben a vásárlóknak újabb okot adunk arra, hogy a Monster Energy Lando Norris Zero Sugar terméket válasszák. Mivel a termék csak három hónapig lesz a polcokon, komoly érdeklődésre számítunk a Monster és a Forma-1 rajongói részéről, akik szeretnék megszerezni az új, gyűjtői értékű arany színű dobozt. Az energiaital-fogyasztók 67%-a hűtött italokat vásárol, ezért a kiskereskedőknek érdemes korán feltölteniük a készleteket, a hűtőpolcokon jól látható helyen elhelyezni az új terméket, és a lehető legjobban kihasználni a figyelmet, amíg tart.”