Be sem mutatták, de már pályára gurult a Red Bull új autója

Hegedűs Dávid2024. 02. 13.
Max Verstappen, Red Bull
Fotó: Clive Rose / Getty Images / Red Bull Content Pool

Ugyan a Red Bull majd csak csütörtökön, utolsóként mutatja majd be a 2024-es autóját, Silverstone-ban azonban már Max Verstappen pályára is vitte azt.

A címvédő gárda életében minden van, csak nyugalom nem. A Christian Horner körüli balhé alaposan rányomta a bélyegét a téli szünetükre, miközben továbbra is ők az idei idény legnagyobb esélyesei.

A tavalyi történelmi dominanciájuk után hasonló teljesítményre készülnek, az RB20-as kódjelű autójukkal, amelynek a bemutatója csak csütörtökön várható.

Ám Silverstone-ban a háromszoros világbajnok Max Verstappen egy shakedown keretében már pályára is gurult, ezzel gyakorlatilag leleplezve az idei autót, amely megjelenése gyakorlatilag egy az egyben a tavalyi.

A körözésről több videó is felkerült az x-re.