Fotó: Clive Rose / Getty Images / Red Bull Content Pool
Ugyan a Red Bull majd csak csütörtökön, utolsóként mutatja majd be a 2024-es autóját, Silverstone-ban azonban már Max Verstappen pályára is vitte azt.
A címvédő gárda életében minden van, csak nyugalom nem. A Christian Horner körüli balhé alaposan rányomta a bélyegét a téli szünetükre, miközben továbbra is ők az idei idény legnagyobb esélyesei.
A tavalyi történelmi dominanciájuk után hasonló teljesítményre készülnek, az RB20-as kódjelű autójukkal, amelynek a bemutatója csak csütörtökön várható.
Ám Silverstone-ban a háromszoros világbajnok Max Verstappen egy shakedown keretében már pályára is gurult, ezzel gyakorlatilag leleplezve az idei autót, amely megjelenése gyakorlatilag egy az egyben a tavalyi.
A körözésről több videó is felkerült az x-re.
Max Verstappen e David Coulthard lado a lado em Silverstone.