Bearman imádta az F1 mozifilmet

Hegedűs Dávid2025. 05. 24.
Oliver Bearman
Fotó: Peter Fox / LAT Images / Haas F1 Team

Monacóban premier előtt megnézhette az F1-es mezőny az idén nyáron érkező Brad Pitt-féle F1 mozifilmet. Két versenyző kivételével mindenki jelen volt.

A vélemények pedig eddig rendkívül jók, ahogy ezt a Haas újonca Oliver Bearman is elmondta, aki igencsak el volt ragadtatva az alkotástól.

„Azt gondolom, hogy ez a film fantasztikus volt. Szerintem teljes mértékben leírja azt, amin mi keresztül megyünk, persze hollywoodi stílusban, ahogy arra számítani is lehetett.” – kezdte a brit.

„Az emebereket arra fogja késztetni, hogy Forma-1-et akarjanak nézni, ami a valódi célja is. Az onborad felvételek és az egész munka, amit elvégeztek az lenyűgöző volt. Hihetetlen volt látni ezt a fajta technológiát.”

„Voltak vicces részek is, de ennek így is kell lennie. Persze vannak olyan jeleneket is, amelyek nem teljesen fedik a valóságot. Például az a klasszikus filmes jelenet, amikor egymás mellett mennek, de hirtelen az egyikük talál hirtelen magasabb sebességet. Ez egy tipikus filmes dolog, ami magával ragadja a közönséget.”

„Összességében a többség számára ez egy fantasztikus film lesz, de nyilván lesz egy kisebbség akik nem valósághűnek fogja titulálni.”