Cadillac vs. Aston Martin: Ki töri meg előbb a jeget 2026-ban?

Új korszak, új remények, és egy hatalmas kérdőjel. Három forduló után két F1-es csapat még nulla pontos. De vajon az újonc amerikaiak vagy a japán technológiát használó zöldek örülhetnek előbb pontszerzésnek? Megkérdeztük a Motorsportol.hu olvasóit, az eredmények pedig egyértelmű, mégis izgalmas képet festenek.
Cadillac (46.67%)
Olvasóink közel fele hisz abban, hogy a General Motors hátterével érkező amerikai istálló előbb képes lesz a pontszerzők közé verekedni magát. Annak ellenére, hogy újonc csapatról van szó.
Aston Martin (36.67%)
A Honda-motor erejében sokan bíztak előzetesen, meg abban, hogy az Aston Martin temérdek pénzt ölt a projektbe. De egyelőre finoman szólva is elmaradnak a várakozásoktól. Így aztán csak a szavazók kisebb százaléka gondolja azt, hogy ők lesznek a következő pontszerzők.
A pesszimisták (14.44%)
Vannak, akik szerint a 2026-os technikai ugrás mindkét csapatot olyan mértékben izzasztja meg, hogy a szezon legvégén is pont nélkül lesznek és nulla ponttal zárják majd a szezont.
A „szinkron” (2.22%)
Egy apró, de optimista réteg szerint a két rivális egyszerre fogja megszerezni első idei pontjait.









