Miután világbajnok lett Lando Norris, hírességek sora gratulált neki írásban, személyesen, vagy videóban. Utóbbi módszert választotta Valentino Rossi, aki nem volt ott Abu Dhabiban, ezért nem tudott személyesen beszélni Norrisszal.
A kilencszeres világbajnok motoros, aki az elmúlt években már autóversenyzőként teljesít, köztudottan az újdonsült F1-es győztes példaképe, akinek köszönhetően adta magát a motorsport felé. Rossival Norris először a 2019-es Brit Nagydíjon találkozott, ahol meglátogatta hősét, miközben versenyzett. Azóta sem tűnt el a motorozás körül a friss világbajnok, az idei Emilia-Romagna Nagydíjon tette tiszteletét, ahol természetesen Rossi és csapata körül töltötte az idejét.