Hamilton fél, hogy meghízik az olasz kajától, annyira ízlik neki!

Tajthi AndreaTajthi Andrea2025. 03. 04.
Lewis Hamilton, ferrari
Fotó: Scuderia Ferrari Press Office

Lewis Hamilton tréfásan arról beszélt korábban, hogy aggódik amiatt, hogy nem fér be a Ferrari idei autójába.

Ennek oka, hogy imádja a pizzát, és miután az olasz csapathoz igazolt, még könnyebb minőségi pizzához jutnia. A bahreini tesztelés előtt fejezte ki rajongását az ország ételkínálatáért.

„Az az őszinte igazság, hogy már elég sok pizzát ettem, de valahogy lefogytam. Múlt héten három pizzát ettem!” – idézte a Planet F1.

„Szeretem az olasz ételeket, mindig is szerettem. Emlékszem, amikor kijöttem ide, és határozottan emlékszem, hogy akkoriban Nico [Rosberg] ellen versenyeztem, és minden rohadt este elmentünk fagyit enni, és rengeteg pizzát ettünk, szóval szerintem a pizza mindig az első.”

„A penne arrabbiata mindig is a kedvenc ételem volt, aztán az egyik kedvencem, amit most már nem eszem, de volt egy hihetetlen lasagne, amit az első szerelőm, Luca Del Fante készített.”

„És a felesége édesanyja készítette nekem a legőrültebb lasagnét, amikor 13 éves voltam, és ezt soha nem felejtettem el.”

Hamilton ezután azzal viccelődött, hogy figyelnie kell, meg ne hízzon.
„De igen, oda kell majd figyelnem a diétámra, ez nehéz lesz. Óvatosnak kell lennem.”

„Nem ehetek egész évben pizzát, különben nem férek majd be az autóba!”