Hamilton kutyája, Roscoe, nagyon beteg volt, de már jól van

Tajthi AndreaTajthi Andrea2025. 04. 29.
Lewis Hamilton Roscoe kutyájával, 2020 Török Nagydíj
Fotó: Mercedes-Benz AG

Lewis Hamilton imádott kutyája, Roscoe az elmúlt hetekben tüdőgyulladással küzdött. Most azonban a kutya trénere megerősítette, hogy teljesen meggyógyul. Mármint a kutya.

Hétfőn Kirstin McMillan, elismert kutyakiképző megosztott egy a Hamilton-rajongók által várt információt, amelyben megnyugtatta a közönséget, hogy Roscoe jól gyógyul a súlyos betegség után.

McMillan Kaliforniában élő hivatásos kutyakiképző és kutyák egészségügyi specialistája fontos szerepet játszott Roscoe gyógyulásának felügyeletében. A minap azonban Instagram sztoriban megosztotta, hogy Roscoe már „majdnem teljesen felépült”.

„Sziasztok srácok! Azoknak, akik kérdezik: Roscoe majdnem teljesen felépült. Azért nem posztoltam a buta kalandjainkat, mert ő az apjával (HamiltonI) van, így az apja lesz az, aki informál, srácok. Csak azt tudom, hogy jól néz ki és nagyon szépen gyógyul szerencsére” – írta McMillan.

Roscoe több mint egy évtizede Hamilton mellett van, gyakran látható a paddockokban is és a közösségi médiában. Az angol bulldog vegán étrendet követ, csakúgy, mint gazdája. A versenyző gyakran köszöni a négylábúnak, hogy békét hozott számára, a versenyzés káoszában.

A Sportskeeda információi szerint az egészségügyi problémák azzal kezdődtek, hogy Roscoe egy belső fertőzéssel összefüggő tüdőgyulladás tüneteit mutatta, ami szoros megfigyelést és a vegán étrendjének kiigazítását igényelte.

A keleti és nyugati módszereket ötvöző holisztikus kezelésekre helyezték a hangsúlyt, és az erős antibiotikumok mellett C-vitamin infúziós cseppeket is kapott a kutya. McMillan módosította a gyulladáscsökkentő ételekre összpontosító étkezési terveket, és testre szabott pihenési rutinokat.