Hamilton veszélyes dologra venné rá Russellt, aki megdöbbent ezen

Vámosi PéterVámosi Péter2023. 11. 23.
lewis hamilton, george russell, mercedes
Fotó: Steve Etherington/Mercedes-Benz AG

A Mercedes csillaga, Lewis Hamilton bejelentette, hogy Forma-1-es csapattársát, George Russellt ejtőernyőzni viszi.

A bejelentést maga Hamilton tette, aki egy rajongói rendezvényen pimaszul megosztotta a meglepetését a nyilvánossággal. Lewis vigyorogva közölte:

„Jövő héten ejtőernyőzni viszem George-ot. Ő ezt még nem tudta, most már tudja.”

Hamilton spontán meghívására reagálva Russell izgatottá vált:

„Ezt nem is mondta nekem, de benne vagyok. Benne vagyok, hiszen minden évben elmegy. Én meg sosem kapok meghívást. Szóval kiváltságosnak érzem magam, hogy meghívott.”

Russell nem bírt ellenállni annak a lehetőségnek sem, hogy viccet csináljon a helyzetből, így visszakérdezett:

„Még sosem csináltam ezt, ugye nem tandemben megyünk?”

Hamilton csak röhögött és a fejét rázta.

https://twitter.com/MercedesAMGF1/status/1727284042066956363

 

Miközben a Mercedes a 2023-as idényben nem tudott komolyabb sikereket elérni a pályán, úgy tűnik, Hamilton és Russell kapcsolata percről percre erősödik.