Karácsony idején ismét összegyűjtöttük, mit posztoltak a Forma-1-es verseny az ünnepek alkalmából. Van, aki nagyon ünnepire vette a figurát, más pedig elutazott pihenni.
Kezdjük is a Hülkenberg család karácsonyi fotójával. Nico, Egle és a kis Noemi Sky is karácsonyi öltözetben kíván boldog karácsonyt, Zeusz kutyával kiegészülve.
Oscar Piastri kettőt is posztolt. Az egyik képen egy saját gyerekkori képe, amin mikulés sapkát visel. A másik pedig egy digitális rajz, amin „ő” látható, többszörösen, rajzolt formában, különféle tevékenységek végzése közben.
Andrea Kimi Antonelli a húgával, Maggie-vel ült le a karácsonyfa elé, és azt írta: „Boldog karácsonyt
Remélem, jól fogjátok érezni magatokat a családdal és a barátokkal ❤️ Külön gondolok mindazokra, akik nem tudják otthon, a családjukkal tölteni ezt a csodálatos időt ”
Pierre Gasly miközben mindenkinek boldog karácsonyt kíván egy videóban, arra is buzdít, hogy adományozzunk a súlyos beteg gyerekek kívánságait teljesítő Make a Wish szervezetnek.
Az F1-ből távozó Kevin Magnussen egy Abu Dhabi Nagydíj képgyűjteményhez ezt írta: „Boldog karácsonyt, emberek ❤️ Micsoda év volt ez. Szeretnék egy hatalmas köszönetet mondani mindannyiótoknak a hihetetlen bátorításotokért az út során. Csapat, rajongók, család és partnerek – a támogatásotok nagyon sokat jelent nekem. Izgatottan várom, hogy 2024-ben [valószínűleg 2025-öt akart írni – a szerk.], a jövő hónapban Daytonában kezdődő versenyzői karrierem új fejezetét kezdjem a BMW M Motorsporttal. De előbb… karácsony!”