Sok versenyző élvezi a pályán kívül a szabadidejét, ez alól Kimi Antonelli sem kivétel.
Az újonc olasz pilóta lemezlovasként tesztelte a képességeit. Nem ő az első debütáns ugyanakkor, aki ezt megteszi idén nyáron. A Magyar Nagydíj után megkezdődött a nyári szünet a Forma-1 világában is. A pilóták a hónap végéig pihenhetnek, amikor is Zandvoortban folytatódik a versenysorozat a Holland Nagydíjjal. Korábban az ifjú olasz máris „balesetet” szenvedett, amikor jet ski-je kifogyott az üzemanyagból.
A videóhoz ilyen kommentet is írtak: „A hangulat miatt jöttünk, de a szett miatt maradtunk.”
Úgy tűnik, hogy a trióval való találkozás trenddé válik az F1 újoncai körében. A nyári szünet elején ugyanis Gabriel Bortoleto is fellépett a csoporttal, és áldását adta a „Passo Bem Solto remix” című számukra.