Fotó: Eric Alonso/DPPI/Scuderia Ferrari Press Office
Amíg a Forma-1 világa augusztusban lelassul, legalábbis abban a tekintetben, hogy pár hétig nincs verseny, a szereplők nem unatkoznak. Ellenben pihennek, feltöltődnek és kikapcsolódnak.
Az Instagramra feltöltött képeik bepillantást engednek abba, hogyan töltik ők a nyári szünetet.
Összegyűjtöttük a posztjaikat, így te is megnézheted, hogyan töltik szabadidejüket a Forma-1-es versenyzők.
Fernando Alonso nem lazsál a szünetben sem
Talán mondhatjuk, hogy ő a mezőny legaktívabb tagja, annak ellenére is, hogy ő a rangidős. A spanyol versenyző hazautazott, és saját múzeumának (Museo y Circuito Fernando Alonso) gokartpályáján rója a köröket.
A Sauber kínai versenyzője hazájában örvendeztette meg a rajongótömeget a lulumelon nevű ruházati márka eseményén.
„Szórakoztató nap a lululemonnal! 38 fok odakint, de még mindig olyan sokan vagytok itt, hogy támogassatok, nagyon hálás vagyok!” – írta a posztolt képekhez.
Zhou csapattársa is hazájába látogatott. Bár előbb tett egy kitérőt Norvégiába, már Észak-Finnországban teker barátnőjével Tiffanyval, csodás tájakon, rénszarvas kísérettel!
A hétszeres világbajnok Párizsban múlatja az időt, elsősorban amerikai vívó barátjának szurkolt. Nem volt egyedül, barátaival volt jelen, többek között a színésznő Nina Dobrevvel, annak párjával, a háromszoros olimpiai bajnok snowboardos Shaun White-tal.
Posztjához Hamilton ezt írta: „Csodálatos élmény volt ott lenni az olimpián, és érezni a tömeg energiáját. Hihetetlen közelről látni ezeknek a versenyzőknek az elkötelezettségét, összpontosítását és rugalmasságát. @fencer [Miles Chamley-Watson], nagyon büszke vagyok rád, testvér. A kihívások, amelyekkel szembenéztél és leküzdötted, hogy eljuss idáig, egyszerűen lenyűgözőek. A megpróbáltatások erősebbé tesznek minket, és ezekből tanuljuk meg a legnagyobb leckéket. A legjobb még csak most jön ”