Kinek kalap, kinek pizzás zokni: Így telik az F1-esek nyári szünete

Tajthi AndreaTajthi Andrea2024. 08. 07.
charles leclerc, F1
Fotó: Eric Alonso/DPPI/Scuderia Ferrari Press Office

Amíg a Forma-1 világa augusztusban lelassul, legalábbis abban a tekintetben, hogy pár hétig nincs verseny, a szereplők nem unatkoznak. Ellenben pihennek, feltöltődnek és kikapcsolódnak.

Az Instagramra feltöltött képeik bepillantást engednek abba, hogyan töltik ők a nyári szünetet.

Összegyűjtöttük a posztjaikat, így te is megnézheted, hogyan töltik szabadidejüket a Forma-1-es versenyzők.

Fernando Alonso nem lazsál a szünetben sem

Talán mondhatjuk, hogy ő a mezőny legaktívabb tagja, annak ellenére is, hogy ő a rangidős. A spanyol versenyző hazautazott, és saját múzeumának (Museo y Circuito Fernando Alonso) gokartpályáján rója a köröket.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Fernando Alonso (@fernandoalo_oficial) által megosztott bejegyzés

 

Guanyu Zhou is hazalátogatott

A Sauber kínai versenyzője hazájában örvendeztette meg a rajongótömeget a lulumelon nevű ruházati márka eseményén.

„Szórakoztató nap a lululemonnal! 38 fok odakint, de még mindig olyan sokan vagytok itt, hogy támogassatok, nagyon hálás vagyok!” – írta a posztolt képekhez.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

周冠宇 | Zhou Guanyu (@zhouguanyu24) által megosztott bejegyzés

 

Valtteri Bottas a skandináv csodavilágban

Zhou csapattársa is hazájába látogatott. Bár előbb tett egy kitérőt Norvégiába, már Észak-Finnországban teker barátnőjével Tiffanyval, csodás tájakon, rénszarvas kísérettel!

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Valtteri Bottas (@valtteribottas) által megosztott bejegyzés

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Valtteri Bottas (@valtteribottas) által megosztott bejegyzés

 

Charles Leclerc strandol

A Ferrari monacói versenyzője a Monte-Carlo Beachen, kalapban koktélozik és lazít.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Charles Leclerc (@charles_leclerc) által megosztott bejegyzés

 

Lewis Hamilton szurkolóvá vált

A hétszeres világbajnok Párizsban múlatja az időt, elsősorban amerikai vívó barátjának szurkolt. Nem volt egyedül, barátaival volt jelen, többek között a színésznő Nina Dobrevvel, annak párjával, a háromszoros olimpiai bajnok snowboardos Shaun White-tal.

Posztjához Hamilton ezt írta: „Csodálatos élmény volt ott lenni az olimpián, és érezni a tömeg energiáját. Hihetetlen közelről látni ezeknek a versenyzőknek az elkötelezettségét, összpontosítását és rugalmasságát. @fencer [Miles Chamley-Watson], nagyon büszke vagyok rád, testvér. A kihívások, amelyekkel szembenéztél és leküzdötted, hogy eljuss idáig, egyszerűen lenyűgözőek. A megpróbáltatások erősebbé tesznek minket, és ezekből tanuljuk meg a legnagyobb leckéket. A legjobb még csak most jön ”

A brit versenyző egyébként Martha Stewarttal is találkozott Párizsban.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Lewis Hamilton (@lewishamilton) által megosztott bejegyzés

 

Nico Hülkenberg családdal lazít

Dél-Németországban pihen a Hülkenberg-család. A kis Noemi Sky már a pónilovaglást is kipróbálta

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Nico Hulkenberg (@hulkhulkenberg) által megosztott bejegyzés

 

Lando Norris pizzás zokniban

A McLaren brit versenyzője csapatfőnöke Zak Brown, valamint két profi golfos (Justin Rose és Ian Poulter) társaságában golfozott.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Zak Brown (@zbrownceo) által megosztott bejegyzés