Lawson megint rosszindulatú „rajongók” áldozata lett

Tajthi AndreaTajthi Andrea2024. 12. 19.
Liam Lawson
Fotó: Rudy Carezzevoli/Getty Images / Red Bull Content Pool

Liam Lawson online szidalmazások célpontja lett – ismét. Ezúttal a Red Bulltól menesztett Sergio Pérez rajongói támadták be a kiwi versenyzőt, már az előtt, hogy hivatalossá vált volna, hogy ő veheti majd át a mexikói versenyző helyét jövőre.

Idén már kapott egy adaggal a primitív „rajongók” „jókívánságaiból”, mikor az RB-től menesztett Danie Ricciardo helyére került.

Pérez Red Bulltól való távozását tegnap jelentették be, mire annak rajongói Lawsonra zúdították dühüket.

„Harapj fűbe és szűnj meg létezni” – kommentálta az egyik Pérez-rajongó Lawson Instagram-profiljának egyik bejegyzésénél.

„Nem érdemled meg a Red Bull ülését, nem tudod tisztelni ezt a sportot, miattad a Red Bull csapat elvesztette minden büszkeségét. Szégyen a Red Bulltól, hogy ilyen pilótát támogat” – írta egy másik.

„Max tönkre fogja tenni Lawson karrierjét, én pedig nagyon-nagyon élvezni fogom” – kommentálta más a Red Bull Racing hivatalos Instagram-profilján.

Megannyi hasonló kommentet, és gyűlölködő emojikat kap a 22 éves új-zéldandi verse

Nem győzzük hangsúlyozni, hogy persze mindenki annak szurkol és azzal szimpatizál, akivel akar. De a nem kedvelt versenyzőknek halálát kívánni, és primitív módon kommentelni, semmilyen esetben sincs rendben! Ezzel mindenki csak önmagát minősíti és járatja le. Ne legyetek olyanok, mint a fent bemutaott kommentelők.