Leclerc elmondta, hogy milyen nászajándékot fogadna el Hamiltontól

Immár boldog férjként érkezhet egy Forma-1-es futamra Charles Leclerc. A monacói versenyző ugyanis az elmúlt napokban vette feleségül szerelmét, Alexandra Saint Mleux-t.
Nem meglepő tehát, hogy a szezonnyitó helyszínén is egyik fő téma volt az interjúk során. Egyik ilyen kérdésre válaszolt poénosan Leclerc, vagyis, hogy milyen nászajándéknak örülne Hamiltontól.
„Hat hónap múlva véget ér a szezon, szóval egy bajnoki cím igazán jó ajándék lenne, de kötve hiszem, hogy ezt csak úgy, ilyen könnyedén odaadná.” – poénkodott a Ferrari versenyzője.
„Ez volt életem egyik legfontosabb és legszebb pillanata, amiről beszélgettem is Lewis-szal. Ezek azok a pillanatok, amelyek nem a versenyzéshez kapcsolódnak, de mégis életem legszebb momentumai közé tartoznak. Csodálatos nap volt.” – tette hozzá.








