Leidiótázta a közösségi oldalakon kommentelőket Verstappen

Hegedűs Dávid2024. 12. 28.
Max Verstappen
Fotó: Rudy Carezzevoli / Getty Images / Red Bull Content Pool

Az idei év megedzette Verstappen és Norris barátságát. A két pilóta ugyanis a bajnoki címért küzdött, ami alatt ütköztek is, végül pedig a holland magabiztosan került ki ebből győztesen.

De nem csak a pályán volt rivalizálás, hanem a közösségi oldalak komment szekcióiban is. Ahol a két pilóta szurkolói is egymásnak estek, illetve a kettejük viszonyát pokolian rossznak állították be.

Most erre is reagált egy podcastben, és magához hűen, nem finomkodott a szavakban és a jelzőkben.

„Az emberek mindig sokkal rosszabbá teszik a helyzetet a közösségi médiában. Rengeteg idióta van ezeken a platformokon, akiknek mindig van valami mondanivalójuk vagy panaszuk. Persze vannak pozitív emberek is, de vannak igazi idióták is. Lando és én nagyon jól kijövünk egymással. Természetesen időnként kicsit feszült a helyzet a pályán, de a pályán kívül ennek nem kellene számítania. Mindig a legjobbunkat akarjuk nyújtani a versenyen a legjobb eredmény elérése érdekében.” – fogalmazott élesen a négyszeres világbajnok holland.

https://motorsportol.hu/f1/2024/12/23/fenntarthato-verstappen-es-norris-baratsaga-jos-megmondja/