Komoly a dolog? Lewis Hamilton arról beszélt Kim Kardashiannak, hogy mikor mutatja majd be édesanyjának

Úgy tűnik, az idei Super Bowl nemcsak a Seattle Seahawks és a New England Patriots összecsapásától volt hangos; és nem is csak a Cadillac F1-es autójának bemutatójától. És még csak nem is Bad Bunny félidei show-jára gondolunk most. Az F1 rajongók számára Lewis Hamilton szolgáltatott még érdekességet, aki mintegy erősítvén a pletykákat, Kim Kardashian társaságában vett részt az eseményen.
Bár a páros igyekezett a meccsre koncentrálni, a róluk készült felvételek alapján egyértelmű volt, hogy mély és személyes beszélgetésbe merültek. A rajongók találgatásait egy profi szájról olvasó szakértő, Nicola Hickling támasztotta alá, aki elárulta: a téma nem a sport, hanem a családnak való bemutatás volt.
A szakértő elemzése szerint Hamilton egy ponton rendkívül komolyra fordította a szót, és olyasmit mondott a reality-sztárnak, amit nem gyakran hallani tőle, pláne nyilvánosan nem – noha ez sem volt nyilvános.
Lewis állítólag ezt mondta Kimnek: „Nem, én nem viszek akárkit az anyukámhoz. Úgy értem, egyszer majd találkozni fogtok, ő már nagyon izgatott, hogy láthasson téged.”
A beszámolók szerint a vallomás némileg váratlanul érhette Kim Kardashiant, aki a mondat hallatán állítólag kissé fészkelődni kezdett a székében, napszemüvege mögé bújva eltakarta az arcát, és csak egy rövid, de sokatmondó választ adott: „Oké”.
A két híresség szerelmi élete évek óta a címlapokon szerepel. Míg Kim legutóbb Odell Beckham Jr.-ral folytatott rövid románcot, miután elvált Kanye Westtől, akitől négy gyermeke született, addig Hamiltont az elmúlt 10 évben, mióta Nicole Scherzinger énekesnővel szakítottak, megannyi hírességgel összeboronálták – eddig mindig alaptalanul.
Azonban az, hogy a brit pilóta már az édesanyjának való bemutatást is emlegeti, arra utalhat, hogy ezúttal valami komolyabbról van szó, mint egy egyszerű baráti találkozóról a VIP-páholyban.









