Max egy marha – erről számolt be Hamilton

Bár Lewis Hamilton és Max Verstappen 2021-ben az F1 történelmének egyik legnagyobb bajnoki csatáját vívták, valójában jóban vannak, gyakran beszélgetnek is egymással, ha úgy adódik. Tavaly az évadnyitó közös bemutatóeseményen még azt is megvitatták, hogy Verstappen épp gyermeke születését várta.
Hamilton most elárulta, hogy van egy Max nevű tehene, de hozzátette, hogy nem ő nevezte el, és nem akart senkit sem megsérteni, mert a tehén nevét az előző tulajdonos adta.
A szezonnyitó ausztrál versenyhétvége előtti melbourne-i rajongói eseményen a hétszeres világbajnok téli kirándulásának egy képét vetítették a közönségnek a színpadon. A képen Hamilton egy tehenet simogatott. A versenyző pedig érdekes részleteket árult el. A videó ide kattintva megtekinthető.
Közölte, hogy a tehén – aki egy Texasi hosszúszarvú marha (Texas Longhorn) – neve Max, akit ő kvázi megörökölt, amikor megvette a farmot, ahol Max él.
„Ó, igen, ez az én tehenem! A neve Max!” – mondta. „Nem én neveztem el, hanem örököltem, mellesleg. De a neve Max. Az életemre esküszöm, az életemre esküszöm.”
„Van egy farmom, és gyakorlatilag örököltem őt.”
A közönség nevetésben tört ki.
Hamilton Instagram-bejegyzése, amelyben szerepel a tehene, Max, egy 10 képből álló karusszel poszt, amelyben megosztotta téli szünete legfontosabb pillanatait, köztük snowboardozásáról készült képeketosztott meg.
„Újabb visszatérés. Hihetetlenül hálás vagyok ezért a szünetért. Ideje volt kikapcsolni, feltöltődni és egy kis belső békét találni” – írta a poszthoz.
„A családommal és a barátaimmal töltött idő, a pihenés és a jókedv volt minden, amire szükségem volt egy nagyon kimerítő év után. Egy olyan gyorsan változó világban, ahol folyamatosan sok irányba húznak minket, az, hogy valóban kikapcsolódhattam, a legcsodálatosabb érzés volt.”
„Tisztában vagyok vele, hogy a Ló évébe lépünk, és magunk mögött hagyjuk a Kígyó évét. Most van itt az ideje a változásnak. Új rutinokat kell kialakítani, a nem kívánt mintákat hátrahagyni és a fejlődésen kell dolgozni” – tette hozzá.









