Meditált és teljesen megújulva várja a folytatást Hamilton

Hegedűs Dávid2025. 08. 28.
Lewis Hamilton
Fotó: Antonin Vincent / DPPI / Scuderia Ferrari Press Office

Az év eddigi része messze elmarad a várttól Lewis Hamilton számára. A Ferrari britje ugyanis még dobogóra sem állt még és folyamatosan legyőzi őt csapattársa is.

Ez pedig a nyári szünet előtti utolsó hétvégén, a Magyar Nagydíjon csúcsosodott ki. Miközben Leclerc megszerezte a polet, addig ő maga még a Q3-ba se jutott be, és a futamon sem tudott sokkal előrébb kerülni.

A kritikák pedig egyre jobban érkeznek ellene, amiben már a jövőjéért is aggódnak.

A brit azonban most az Instagram oldalára posztolva elmondta, hogy a pihenés során spirituális módon feltöltődött és jobb folytatást remél.

„Mindig is hálás vagyok ezekért az időkért, a lehetőségért a pihenésért és az újratöltődésért. Sok mindenről meditáltam. Mindannyian sok nehézséggel nézünk szembe, mind egyénileg mind pedig globálisan is. Fontos, hogy magunkhoz ragadjuk az igazság és a szeretet fényét, és törődjünk magunkkal, hogy másokkal is jobban törődhessünk. Nem fordíthatjuk el a tekintetüntek. Tovább kell mennünk, még ha nehéz is.” – fogalmazott a hétszeres bajnok  

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Lewis Hamilton (@lewishamilton) által megosztott bejegyzés