A Racing Bulls Olaszországban végzi el a közös erőforrás tesztelését, ami fontos mérföldkő a Red Bull-Ford új motorjának fejlesztésében.
A Red Bull és a Racing Bulls a Ford által Michigan állambeli Detroitban, a márka székhelyén rendezett bemutató eseményen mutatta be 2026-os versenyautóit. Az autók mellett a fő téma az új hajtáslánc volt, amelyet az osztrák csapat először fejlesztett ki házon belül, a Forddal együttműködve. Most Imola pályáján teljesítették az első kilométereket az új Red Bull Ford motorral.
Ahogy a GPblog korábban megtudta, a Red Bull Racing nem fog shakedown-t tartani a Circuit de Barcelona-Catalunya pályán megrendezésre kerülő első előszezoni teszt előtt. A Racing Bulls azonban már teljesített is egy edzést az olasz pályán. A VCARB03-ról is íme az első képek.