Mindenki a győzelemért hajt: Elstartolt a 2026-os Forma-1-es szezon kampánya

A 2026-os Forma–1-es szezon március 6-án, az ausztráliai Melbourne-ben veszi kezdetét. Ennek alkalmából a sportág útjára indította „All To Drive For” (~Minden, amiért érdemes küzdeni.) elnevezésű kampányát, amelyben a színész, Damson Idris, valamint a Forma–1 mind a 22 versenyzője szerepel.
Idris – aki a díjnyertes F1 film sztárja is – egy provokatív kérdéssel indítja a 60 másodperces videót: „Azt hiszed, ismered a Forma–1-et?”, majd játékosan hozzáteszi: „Gondold újra!” Csatlakozik hozzá a regnáló világbajnok, Lando Norris is, aki kijelenti: „Minden megváltozik”.
A történetet ezután Idris és a mezőny többi pilótája folytatja.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Emily Prazer, a Forma-1 kereskedelmi igazgatója elmondta:
„A 2026-os szezon a Forma–1-es versenyzés új generációját köszönti: új autókkal, új motorokkal és egy teljesen új vezetési stílussal. Ez a sportágunk történetének eddigi legnagyobb átalakulása; az esélyek kiegyenlítődnek, miközben minden csapat a legjobb autó és teljesítmény eléréséért küzd. A kampány arra hívja a régi és az új rajongókat, hogy kapcsolódjanak be egy olyan időszakban, ahol minden kör kiszámíthatatlan, és ahol mindenki a győzelemért hajt.”
A digitális kampány mellett – amely a mai napon indult el a Forma–1 saját felületein, a közvetítő partnereknél és a közösségi médiában – óriásplakátok is megjelennek Londonban, New Yorkban, Los Angelesben és Melbourne-ben a következő felirattal: „Új autók, Új erő(forrás), Új csapat, Új szenvedély – Minden, amiért érdemes küzdeni”








