Norris bulizni ment a bajnoki cím megszerzése után: Videón, ahogy teli torokból énekel

Tajthi AndreaTajthi Andrea2025. 12. 08.
McLaren - Lando Norris és családja ünnepel, F1 2025 Abu Dhabi
Fotó: Sam Bagnall/Sutton Images/McLaren

Lando Norris vasárnap megnyerte első Forma-1-es világbajnoki címét.

Az örömmámorban úszó 26 éves brit versenyző a szezonzáró leintése után családjával, valamint csapatával, a McLarennel ünnepelt. Nem meglepő módon azonban itt nem maradt abba a bulihangulat.

Ezt követően Norris barátnőjével, Margarida Corceiróval egy klubba ment, hogy megünnepeljék a bajnoki címet. Az erről videó is felkerült az internetre.

Az Amber Lounge Abu Dhabiban, a Yas-szigeten található W Hotelben rendezett afterpartyt Lando Norris bajnoki címének megünneplésére. A brit pilóta barátnőjével, Maguival érkezett a helyszínre, ahol a Ferrari sztárja, Charles Leclerc is jelen volt barátnőjével, Alexandra Saint Mleux-szal.

Az internetre felkerült egyik videón a már mámoros állapotban lévő friss bajnok Neil Diamond „Sweet Caroline” című dalára mulat.

(Az alábbi poszt lapozható!)

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Autosport (@autosport) által megosztott bejegyzés