Norris posztolt, Alonso azonban kijavította a mclarenes kommentjét

Tajthi AndreaTajthi Andrea2023. 11. 06.
Lando Norris, Max Verstappen, Fernando Alonso
Fotó: Rudy Carezzevoli/Getty Images / Red Bull Content Pool

A Sao Pauló-i Nagydíjat (is) simán nyerte Max Verstappen. Annál nagyobb meglepetés volt, hogy Lando Norris tudta tartani vele a lépést, és a második helyen zárt.

Az izgalmat és a látványt azonban a mezőny legrutinosabbja, Fernando Alonso szolgáltatta, aki az utolsó pillanatig csatázott Sergio Pérezzel. Végül fel is kapaszkodott a dobogóra.

A verseny után a három dobogós készített egy közös szelfit, amit Norris azzal a kommentárral tett közzé, hogy „2 világbajnok és én”.

Erre a rangidős pontosított és a kép alá kommentelte a következőt: „3 világbajnok. Ne felejtsd el, hogy FA Alonso Karttal nyertél”

Az FA Alonso Kart a spanyol versenyző saját gokart márkája. Ilyet hajtott Norris 2013-ban, mikor gokart világbajnok lett.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Lando Norris (@landonorris) által megosztott bejegyzés