Lewis Hamilton az idei nyárba is beiktatott egy afrikai túrát.
„Második éve vagyok olyan szerencsés, hogy a szünetben Afrikába utazhatok. Már az első alkalommal is lenyűgözött, hogy milyen gyönyörű és gyógyító tud lenni ez a világ, és ez az utazás sem lesz másképp. Akárcsak a múltkor, most is úgy érzem, hogy a napok múlásával egyre inkább újra a középpontba kerülök, és egyre inkább békében érezhetem magam. Marokkó volt az első állomás, szavakkal nem lehet leírni az élményt, remélhetőleg a fotók közelítenek hozzá. Még annyi mindent kell látni és tanulni, találkozunk a következőnél ” – írta a képgyűjteményhez.
Alex Albon barátnőjével, Lilyvel kirándul Svájcban. Egyúttal lemásolta az olimpián megismert török sportlövő mémmé vált pózát, egy mű galambbal. 😀 A képet Lily posztjában találjátok, ha tovább lapoztok!