Úgy tűnt, hogy elmúlt a vibráció az Aston Martinnál, aztán mégsem…

A Honda motor okozta komoly vibráció olyan mértékű, hogy az Aston Martin idén képtelen teljes futamokat teljesíteni. Pénteken még úgy tűnt, hogy a japán gyártó megoldotta ezt a fő problémát, aztán szombaton szembe jött a valóság.
Fernando Alonso ugyan kihagyta az első szabadedzést, majd a másodikon jó érzések fogták el az autó kapcsán. Szombaton azonban az időmérőre megint előjöttek a gondok, így végül a Cadillactól is vereséget szenvedtek.
„Tegnap egész jónak éreztem az autót, a vibráció sokkal kisebb mértékű volt már. Eléggé meg is lepődtem azon. Aztán mára megint visszatért. Szóval úgy néz ki, hogy ez egy teljesen véletlenszerű dolog, amivel napról-napra szembe kell néznünk. Remélem, hogy holnap egy szerencsés napunk lesz és betudjuk fejezni a futamot.” – fogalmazott a spanyol az időmérő edzés után.







