Lassan véget ér a Forma-1-es nyári szünet, sőt nem csak a Forma-1-es.
Ennek apropóján, még mielőtt ráfordulunk a versenyhétre, összeszedtük, hogy hol, kivel és miként múlatták az időt szabad heteikben az F1-es versenyzők!
Figyelem! A legtöbb poszt lapozható!
Franco Colapinto például pár órája egy posztban gyűjtötte össze nyári élményeit, amiben van kaja, haverok, edzés, és jet-ski.
Pierre Gasly a családjával és a barátnőjével, Kikával töltötte az időt. Posztja leíásában úgy faogalmazott: „Túúúúl jó! Hihetetlen nyár, boldog család, boldog én. Újnak és felkészütnek érzem magam”
George Russell esetzében mi sem természetesebb, mint hogy nem hagyta félmeztelen fotók nélkül a közönséget (lapozz hozzá). Szintén családi/baráti körben volt itt jachtról ugrálás, eFoil, és minden mi jó, mindez Szardínián.