Fotó: Rudy Carezzevoli/Getty Images – Mercedes-Benz AG
Tegnap Kimi Antonelli zsinórban megszerezte harmadik rajtelsőségét. Kína után Japánban, majd Miamiban is az első rajthelyről várhatja a rajtot.
Azt a rajtot, amit 3 órával előrébb hoztak, így 22:00 helyett 19:00-kor alszanak ki a piros lámpák.
A sikeres időmérőt követően még jutott idő a mókára is: megviccelte egyik kollegáját, aki aznap ünnepelte születésnapját. A James névre hallgató szerelő amolyan „hagyományként” egy tejszínhabos finomságot kapott az arcába a friss időmérő-győztestől.
Itt azonban nem ért véget az esemény, megfordultak a szerepek, a szerelő átvette a tányért, majd elkezdte kergetni Kimit. Ahogy a pályán, úgy a boxban sincs menekvés, a fiatal olasz a saját csapdájába esett. A maradék habot megkapta ő is az arcába.
„Visszanyalt a fagyi!”- mondta nevetve Kimi Antonelli, akinek láthatóan még ezekre is maradt energiája.
A holnapi előrehozott versenyen Max Verstappen mellől rajtol. A tegnapi elrugaszkodást nem fogja bekereteztetni, érdemes lesz nagy hangsúlyt fektetni rá. Főleg úgy, hogy a hirtelen feltámadó RB22-essel Verstappen egyre éhesebb az új futamgyőzelemre.