A hétvégi Nürburgringi 24 órás viadalon egy legendás festés tér vissza a versenypályára. Michael Schumacher által vezetett Benetton 1995-ös festése elevenedik meg egy McLarenen.
A 24 órás versenyen több korábbi F1-es pilóta mellett Max Verstappen is részt vesz, utóbbi miatt soha nem látott érdeklődés övezi a hosszútávú versenyt.
Köztük van Timo Glock is, aki egy McLaren 720S volánja mögött áll rajthoz a Doerr Motorsport csapat színeiben, Timo Scheider, Ben Doerr és Marvin Kirchhofer csapattársaként.
Az autón annak a Bitburger vállalatnak a logója jelenik meg, amely éppen azon az 1995-ös Forma-1-s Benettonon volt jelen, amellyel Michael Schumacher a második világbajnoki címét szerezte meg.
Ez pedig nem véletlen, a csapat egyik szponzorával a német italgyártó, a Bembel With Care vállalattal közösen úgy döntöttek, hogy Schumacher előtt tisztelegve és a Keep Fighting alapítvánnyal együttműködve az autó festését az 1995-ös Forma-1-es Benetton megjelenése adja. Ez a színvilág a versenyzők overálján is visszaköszön, továbbá a csapat szerelői is a korabeli időket időző megjelenéssel vannak jelen.
Absolutely loving this eye-catching Bitburger livery on Timo Glock’s McLaren, paying tribute to Michael Schumacher in collaboration with the Keep Fighting Foundation, with the mechanics in period-correct overalls!