Conor Daly visszatér Indianapolisba a NASCAR Truck Series-zel

A Kaulig Racing és a Ram csapata jövő hónapban visszahozza Conor Dalyt a NASCAR körforgásába az Indianapolisban megrendezésre kerülő Truck Series futamon. Az indianai születésű pilóta az Indy 500 helyszínén fogja vezetni a #25-öst.
Conor Daly NASCAR karriere 2024 óta íródik. Ez lesz a hetedik startja a Truck Seriesben. Legjobb helyezése egy 17. hely Kansasből. Van tehát még min javítania, Indianapolisban remek alkalma nyílik a erre.Nem ez az első indianapolisi NASCAR Truck Series versenye. 2024-ben már versenyzett itt, akkor a 35. helyről kvalifikálva a 29. pozícióban zárt.
De nem csak a Truck Seriesben versenyzett, összesen 12 NASCAR versenyen állt rajthoz: a Truck mellett három futamot teljesített az O’Reilly Auto Parts Seriesben, és hármat a Cup Seriesben is.
A sokoldalú versenyző legutóbb múlt vasárnap az Indianapolis 500-on bizonyított, ahol a 12. helyet szerezte meg.
A hazai közönség előtt versenyző pilóta rendkívül lelkesen várja a visszatérést:
„Fel vagyok pörögve, hogy megkaptam ezt a lehetőséget. A hazai közönség előtt versenyezni mindig nagyszerű hangulatú, és egy Ram autóba beülni a Kaulig Racinggel ezen a futamon hatalmas buli lesz. Tudom, hogy sokan fognak nekem szurkolni a pályán!”
A Kaulig Racing és a Ram közös, szabadúszóknak fenntartott programja kaput nyit a motorsport legkülönbözőbb szakágaiból érkező pilóták előtt. A szezont maga Tony Stewart kezdte meg ebben a versenygépben. Az év során Colin Braun, Travis Pastrana, Clint Bowyer és Carson Ferguson is megfordult már a volán mögött. Daly így illusztris társasághoz csatlakozik, ráadásul a futamon olyan csapattársak mellett küzdhet majd a Kaulig Racing színeiben, mint Brenden Queen, Justin Haley, Mini Tyrell és Corey LaJoie.









