Fotó: Peter Fox/Getty Images / Red Bull Content Pool
A Forma-1-es versenyzők is alaposan megünnepelték az új év beköszöntét. Lássuk, ki hogyan tette ezt! 😉
Pierre Gaslyék jókora csókkal köszöntötték az új évet.
„2024-ben új magasságokba jutunk. Kívánság + trófea, + szeretet, + nevetés. A legfontosabb, hogy remélem mindenki egészséges marad, vigyázzatok magatokra és szeretteitekre” – írta a francia versenyző.
Logan Sargeant, akinek szilveszterkor születésnapja is volt, egy egyszerű szelfit posztolt, azonban a szöveget bővebbre vette pár szónál.
„A 2023-as évnek vége és el van intézve. Nehéz év volt, de könnyen lehet, hogy ez az az év, amely a legtöbbet tanított nekem önmagamról. Köszönöm a születésnapi jókívánságokat, és remélem, hogy mindannyian jól éreztétek magatokat az új éviben [újévi ünneplésen] a barátaitokkal és a családotokkal. Én szuperül felfrissültem, és izgatottan várom, hogy 2024-ben jobbként térjek vissza. Viszlát hamarosan.”