Gasly figyelmeztet: A 2026-os F1-es szezonnyitóra sokáig emlékezni fogunk!

A Forma–1 új korszaka megérkezett, és alapjaiban rengeti meg a megszokott rajtprocedúrát is. Az MGU-H eltávolításával a hibrid motorok elveszítették azt a digitális precizitást, amely eddig segítette a turbók felpörgetését. Most minden felelősség a belső égésű motorra és a versenyzőkre hárul.
Mivel nincs elektromos segédlet, a pilótáknak magasabb fordulatszámon kell tartaniuk a motort a rajtrácson, ami növeli a lefulladás vagy a kipörgés kockázatát.
Oscar Piastri szerint a drasztikusan kevesebb leszorítóerővel rendelkező autók „a katasztrófa receptjét” jelentik az első kanyarban.
Pierre Gasly, az Alpine versenyzője szerint a rajongóknak nem lesz érdemes lemaradniuk a szezonnyitóról. Bár bízik benne, hogy a csapatok idővel megoldják a rejtélyt, a tesztek alapján úgy látja, Melbourne-ben még senki sem lesz a helyzet ura.
„Azt tanácsolom, hogy üljön le mindenki a tévé elé az Ausztrál Nagydíjkor, mert ez olyan lehet, amire mindenki emlékezni fog” – mondta Gasly még a tesztek során.
„Majd kiderül, én magam sem vagyok túl biztos benne. De igen, határozottan trükkösebb lesz, mint amilyen korábban volt.”
A Haas versenyzője, Esteban Ocon szerint míg korábban egy rossz indulás egy-két helyezésbe került, most akár az egész mezőny elhúzhat a hibázó versenyző mellett.
Melbourne-ben tehát nemcsak a győzelem lesz a tét, hanem az is, hogy ki képes egyáltalán mozgásban tartani az autóját az első métereken.









