Egy hónap múlva Magyar Nagydíj! Egészen pontosan egy hónap múlva már pont túl leszünk rajta.
Mindenesetre közeledik a magyar rajongók által nagyon várt verseny. Ez alkalomból pedig a Hungaroring közzétett Instagramon egy videóüzenetet a mercedeses George Russelltől. A brit versenyző elmondta, hogy kellemes emlékei vannak a magyar versenypályáról, és reméli, hogy sokan a helyszíen nézitek majd őt [is] idén is. 🙂